501 602 037 biuro@enkam.pl

Cennik

Cennik usług realizowanych przez EnKam Wrocław podaje przybliżone koszty instalacji fotowoltaicznych. Ceny zależą przede wszystkim od warunków obiektu oraz potrzeb, które przedstawia Klient.

Instalacje 3kWp

od 18.900 brutto

Instalacje 5kWp

od 27.900 zł brutto.

Instalacje 8kWp

od 47.500 zł brutto.

Instalacja fotowoltaiczna to rozwiązanie, które cieszy się rosnącą popularnością ze względu na możliwość ekologicznego pozyskiwania energii elektrycznej. Dużą zaletą paneli fotowoltaicznych jest także szybki zwrot inwestycji dzięki znacznemu obniżeniu rachunków za prąd wykorzystywany w gospodarstwie domowym.

Jak wygląda droga od pomysłu do skorzystania z odnawialnych źródeł energii do prawdziwego korzystania z ich zalet?
Sprawdź 5 kroków do czystej energii z EnKam Wrocław!

5 kroków do posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej

1. Znalezienie profesjonalnej firmy

Jeśli interesujesz się fotowoltaiką na poważnie i zależy Ci na stworzeniu funkcjonalnej instalacji, która spełni Twoje oczekiwania i będzie dopasowana do Twoich potrzeb, zgłoś się do profesjonalnej firmy, która oferuje usługi w zakresie tworzenia projektu, poszukiwania dofinansowań oraz montażu instalacji w Twoim domu.

2. Opracowanie projektu dopasowanego do Twoich potrzeb

W oparciu o informacje na temat położenia Twojego domu oraz tego, jakie jest średnie zużycie prądu w Twoim gospodarstwie domowym, nasz zespół opracuje odpowiedni projekt.

Dbamy o wybór nowoczesnych rozwiązań, które są jednocześnie dopasowane do Twoich wymagań, aby całość była jak najbardziej opłacalna.

3. Znalezienie źródeł dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej

Po stworzeniu projektu, który w Twoim przypadku będzie najbardziej opłacalny, warto sprawdzić, czy w Twojej okolicy nie są oferowane dofinansowania od gminy czy urzędu miasta w celu założenia instalacji fotowoltaicznej. Wspieramy naszych Klientów także w uzyskaniu dofinansowań z programów Czyste Powietrze i Mój Prąd.

dom z fotowoltaiką
dom-fotowoltaika
4. Zamontowanie instalacji fotowoltaicznej zgodnie z projektem

W momencie, gdy projekt przygotowany specjalnie dla Ciebie będzie dopracowany oraz znajdziemy źródła dodatkowego finansowania tej inwestycji, można przejść do etapu realizacji. Montaż wykonują specjaliści z naszego zespołu, posiadający gruntowne przeszkolenie oraz odpowiednie upoważnienia.

5. Przeszkolenie z zakresu obsługi instalacji fotowoltaicznej

Przy obsłudze instalacji fotowoltaicznej wykorzystywane są również rozmaite urządzenia i aplikacje, sprzyjające stworzeniu tzw. inteligentnego domu. Zapewniamy naszym Klientom także odpowiednie przeszkolenie w zakresie obsługi wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej.

Jak można zmniejszyć wpływ ponoszonych kosztów na domowy budżet?

Doskonale rozumiemy, że dla niektórych osób zaintereoswanych montażem instalacji fotowoltaicznej koszty stanowią znaczącą przeszkodę. Nie chcemy jednak, by rezgynowali Państwo z marzeń o ekologicznym, wydajnym energetycznie domu, dlatego oferujmy naszym klientom możliwość uzyskania dofinansowania z rządowych programów lub z innych, lokalnie finansowanych programów. Enkam Wrocław oferuje możliwość spłaty kosztów inwestycji w ratach.

Uzyskaj dofinansowanie

Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji, dopilnowaniu formalności i dobraniu sprzętu spełniającego warunki danego programu.

Sprzedaż ratalna

Dzięki współpracy z bankiem BNP Paribas możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjną ofertę sprzedaży ratalnej. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty kredytowej.

Enkam Kamil Strumiński
ul. Bolesława Krzywoustego 82-86,
51-166 Wrocław
501 602 037
biuro@enkam.pl